Burdur Haber, Son Dakika, En Son Haberler

ÖZÇELİK GÖRÜŞMESİ TÜM HEKİMLERE AKTARILDI

Özçelik görüşmesi hekimlere aktarıldı Burdur Devlet Hastanesi uzman hekimlerinin sorunları en son Milletvekili Bayram Özçelik’e aktarılmıştı. Milletvekili Görüşmesinin Ayrıntıları Konuşuldu Tabip Odası Burdur Temsilciliği bu görüşmenin ayrıntılarını Hastane uzman hekimlerine aktardılar. Burdur Devlet Hastanesi hekim odasında gerçekleşen toplantıda milletvekili görüşmesinin ayrıntılarını Tabip Odası İl Temsilcisi Dr Ulaş Sağlam ve Dr Ümit Gümüştaş aktardı. Hekimlerden Tabip […]

ÖZÇELİK GÖRÜŞMESİ TÜM HEKİMLERE AKTARILDI
16 Eylül 2019 - 15:38 'de eklendi.

Özçelik görüşmesi hekimlere aktarıldı

Burdur Devlet Hastanesi uzman hekimlerinin sorunları en son Milletvekili Bayram Özçelik’e aktarılmıştı.

Milletvekili Görüşmesinin Ayrıntıları Konuşuldu

Tabip Odası Burdur Temsilciliği bu görüşmenin ayrıntılarını Hastane uzman hekimlerine aktardılar.
Burdur Devlet Hastanesi hekim odasında gerçekleşen toplantıda milletvekili görüşmesinin ayrıntılarını Tabip Odası İl Temsilcisi Dr Ulaş Sağlam ve Dr Ümit Gümüştaş aktardı.

Hekimlerden Tabip Odasına Tam Destek

Burdur Devlet Hastanesi Başhekimi Dr Uğur Kesimal’inde katıldığı toplantıda hekimlerin memnun olduğu gözlendi. Hekimler Tabip Odasına teşekkür etmenin yanısıra Odanın çalışmalarına tam destek olmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Tabip Odası Gelişmeleri Takip Edecek

Burdur Tabip Odası Burdur Temsilcisi Dr Ulaş Sağlam ” Dün olduğu gibi bu gün ve yarın sizlerden aldığımız güç ile hasta mağduriyetleri ve hekim arkadaşların sorunlarının takipçisi olacağız. Tüm gelişmelerden sizleri de bilgilendirmeye devam edecegiz” diye konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER