Burdur Haber, Son Dakika, En Son Haberler

MACİTTEN ÜRETİCİYE MÜJDE

Geçmiş Burdur ve İstanbul Milletvekilliği yanı sıra DSP Genel Başkan Yardımcılığı yapan Köy-Koop kökenli eğitimci Hasan Macit’ ten Burdur Süt üreticilerine müjde. Dr Ulaş Sağlam’ın önderlik ettiği Kayaaltı köyünde kütüphane ziyaretinde köylülere seslenen Macit  ‘Sizlere müjde getirdim’  dedi Burdur Sütü Üreticiden Tüketiciye Sunulacak  Macit ” Burdur sütümüzü İstanbul Büyükşehir Belediyesine vererek daha fazla kazanmanız mümkün […]

MACİTTEN ÜRETİCİYE MÜJDE
05 Ekim 2019 - 9:08 'de eklendi.

Geçmiş Burdur ve İstanbul Milletvekilliği yanı sıra DSP Genel Başkan Yardımcılığı yapan Köy-Koop kökenli eğitimci Hasan Macit’ ten Burdur Süt üreticilerine müjde.

Dr Ulaş Sağlam’ın önderlik ettiği Kayaaltı köyünde kütüphane ziyaretinde köylülere seslenen Macit  ‘Sizlere müjde getirdim’  dedi

Burdur Sütü Üreticiden Tüketiciye Sunulacak

 Macit ” Burdur sütümüzü İstanbul Büyükşehir Belediyesine vererek daha fazla kazanmanız mümkün olacak” dedi.

Istanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) yetkilileri Burdurlu olan geçmiş dönem Milletvekili Hasan Macit’i arayarak Burdur sütünün İstanbul Belediyesi olarak üreticiden tüketiciye felsefesine uygun alınması ve üreticinin daha fazla kazanmasının yolunu açmak istediklerini söyledi.

Burdurlu olarak çok mutlu oldum

Konuyu memnuniyetle Burdur kamuoyu ve paydaşlara  ileteceğini dile getiren Macit Bu tekliften çok mutlu olduğunu söyledi  Macit” İzmir ‘den süt almayı hedefleyen    İstanbul Belediyesi yetkili dostlarım bu projede Burdur sütünün de yer almasını istediler.  Burdur üreticisi için ciddi bir fırsatı hayata geçirmek adına Burdur’da tüm paydaşları bilgilendirmek istedim. Hala Burdur’da bulunan Macit ” bu konuda bir Burdurlu olarak bana düşen her konuda üzerime düşeni seve seve yapmaya hazırım . Burdur paydaşlarının biran önce bu teklifi olgunlaştırmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER