Burdur Haber, Son Dakika, En Son Haberler

DOKTORLAR OKUL BOYUYOR

Ülkenin kadın cinayetleri ve çocuklara cinsel istismarlarla üzüntüye boğulduğu bu günlerde, KAHEV olarak okumuş eğitim almış , kendi ayakları üzerinde durabilen kadınların birlikte hareket etmesiyle yapabileceklerinin sınırı olmadığını gösteren Türkiye ‘de birçok projeye imza atan KAHEV çocukları okutmanın eğitmenin önemine dikkat çekti. KADIN DOKTORLAR BURDURU UNUTMADI KAHEV Burdur USO İlköğretim Okulunu proje kapsamına alarak boyanmasına […]

DOKTORLAR OKUL BOYUYOR
03 Eylül 2019 - 20:48 'de eklendi.

Ülkenin kadın cinayetleri ve çocuklara cinsel istismarlarla üzüntüye boğulduğu bu günlerde, KAHEV olarak okumuş eğitim almış , kendi ayakları üzerinde durabilen kadınların birlikte hareket etmesiyle yapabileceklerinin sınırı olmadığını gösteren Türkiye ‘de birçok projeye imza atan KAHEV çocukları okutmanın eğitmenin önemine dikkat çekti.

KADIN DOKTORLAR BURDURU UNUTMADI

KAHEV Burdur USO İlköğretim Okulunu proje kapsamına alarak boyanmasına karar verdi.Tüm boyama işlemini hekimlerin üstlendiği proje çok dikkat çekti.

TABIP ODASI DESTEK VERİYOR

Burdur Isparta Tabip Odası Burdur Temsilcisi Dr Ulaş Sağlam Aile Hekimleri Derneği Başkanı Osman Gencer Vakfın Burdur gönüllülerinden Dr Nefise Akdemir yanısıra birçok hekimin destek verdiği proje görenleri şaşırttı.

Dr Nefise Akdemir”

Biz bu ülkede bazı şeylerin ancak değişebileceğini düşünen kadınlar olarak ülkemizin dört bir yanında eğitim kurumlarına destek veriyoruz. Burdur Tabip Odası Temsilcisi Dr Ulaş Sağlam Aile Hekimleri Derneği Başkanı Dr Osman Gencer ve hekim arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

Tabip Odası Temsilcisi Dr Ulaş Sağlam
“KAHEV’le Rengarenk Geleceğe” projesinin Burdur USO İlköğretim Okulu’nun 5.etap tadilat-boya işlerini bitirmeye geldik. Kadın hekimler yalnız değildir bu anlamda oda olarak projeyi yürekten destekliyoruz” diye konuştu.

AİLE HEKİMLERİNDEN DE DESTEK

Eline fırça alıp bizzat boyama faaliyetlerine katılan Burdur Aile Hekimleri Derneği Başkanı Dr Osman Gencer”
Çok miktarda para harcamadan da bir çok işin biraz emek ve çabayla yapılabileceğini göstermek ve farkındalık yaratmak adına buradayız.
KAHEV projelerinin tüm Türkiye’de yaygınlaşması adına tüm STK ları göreve davet ediyorum ” dedi

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER