Burdur Haber, Son Dakika, En Son Haberler

DEMOKRATİK GÜÇ BİRLİĞİ TOPLANDI

Burdur Demokratik Güç Birliği 2.nci toplantısını yaptı.Eğitim İş in ev sahipliğinde gerçekléşen toplantıda Burdur’un öncelikli sorunları masaya yatırıldı . Her ay toplanacaklar Her ayın son çarşamba günü rutin toplanacak olan STK lar bundan böyle gündemli toplanıp belirlenen sorun ve çözüm önerileri üzerine yoğunlaşacak. Bu toplantıda ağırlıklı konu Burdur halk sağlığı masaya yatırıldı. Tabip Odası İl […]

DEMOKRATİK GÜÇ BİRLİĞİ TOPLANDI
26 Eylül 2019 - 9:24 'de eklendi.

Burdur Demokratik Güç Birliği 2.nci toplantısını yaptı.Eğitim İş in ev sahipliğinde gerçekléşen toplantıda Burdur’un öncelikli sorunları masaya yatırıldı .

Her ay toplanacaklar


Her ayın son çarşamba günü rutin toplanacak olan STK lar bundan böyle gündemli toplanıp belirlenen sorun ve çözüm önerileri üzerine yoğunlaşacak.

Bu toplantıda ağırlıklı konu Burdur halk sağlığı masaya yatırıldı. Tabip Odası İl Temsilcisi Dr Ulaş Sağlam yeni hastanenin biran evvel yapılması, uzman hekimlerin döner sermaye azlığı nedeniyle Burdurdan ayrılmasının önüne geçilmesi ve cerrahi branşlarda ameliyat malzemelerinin sağlanması konusunda Tabip Odasının çalışmalarını aktardı.

Burdur Demokratik Güç Birliği şu STK lardan oluşuyor;
Burdur ADD, Burdur Eğitim İş,Burdur Eğitim Sen, Burdur Tabip Odası, Burdur Çağdaş Yaşam Derneği, Burdur Veteriner Hekimler Odası, Burdur CHP İl Başkanlığı, Burdur Vatan Partisi İl Başkanlığı, Burdur DSP İl Başkanlığı

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER