Burdur Haber, Son Dakika, En Son Haberler

BAHÇEŞEHİR’E İLK ADIM

-Anaokulu ve İlkokul 1. Sınıflar yeni döneme “merhaba” dedi!Burdur Bahçeşehir Koleji’nde Anaokulu ve İlkokul 1. sınıf öğrencilerine yönelik olarak tanışma, kaynaşma ve alışma amacıyla düzenlenen oryantasyon eğitimleri bugün itibariyle başladı. 2019-2020 Eğitim-Öğretim döneminde Burdur Bahceşehir Koleji’nde eğitim almaya başlayacak öğrenciler, velileriyle birlikte okul kampüsüne gelerek öğretmenleriyle ve arkadaşlarıyla tanıştılar. Öğretmenleriyle ve yeni sınıf arkadaşlarıyla çeşitli […]

BAHÇEŞEHİR’E İLK ADIM
05 Eylül 2019 - 17:38 'de eklendi.


-Anaokulu ve İlkokul 1. Sınıflar yeni döneme “merhaba” dedi!
Burdur Bahçeşehir Koleji’nde Anaokulu ve İlkokul 1. sınıf öğrencilerine yönelik olarak tanışma, kaynaşma ve alışma amacıyla düzenlenen oryantasyon eğitimleri bugün itibariyle başladı. 2019-2020 Eğitim-Öğretim döneminde Burdur Bahceşehir Koleji’nde eğitim almaya başlayacak öğrenciler, velileriyle birlikte okul kampüsüne gelerek öğretmenleriyle ve arkadaşlarıyla tanıştılar. Öğretmenleriyle ve yeni sınıf arkadaşlarıyla çeşitli tanışma ve uyum oyunları oynayan öğrencilerin okula alışma süreçlerinin sorunsuz şekilde gerçekleştiği gözlemlendi. Yeni döneme Burdur Bahçeşehir Koleji’nin zengin ve farklı eğitim olanaklarıyla başladıkları için okul yönetimine teşekkür eden öğrenci velileri, tecrübeli ve alanında uzman öğretmen kadrosuna çocuklarını emanet edeceklerinden dolayı da ayrıca mutluluk duyduklarını ifade ettiler.


Çoban : Kaliteli eğitim bizim işimiz


Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Burdur Bahçeşehir Koleji Kurucu Genel Müdürü Osman Çoban”Bugün itibariyle oryantasyon eğitimine başlayan Anaokulu ve İlkokul 1. sınıf öğrencilerimize eğitim hayatları boyunca başarılarla dolu günler geçirmelerini diliyorum. Biz Burdur Bahçeşehir Koleji ailesi olarak, kaliteli eğitimi öğrencilerimizle buluşturmak için tüm gayretimizi göstereceğiz. Yeni eğitim-öğretim döneminde tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” dedi.

.Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Burdur Bahçeşehir Koleji Kurucu Genel Müdürü Osman Çoban”Bugün itibariyle oryantasyon eğitimine başlayan Anaokulu ve İlkokul 1. sınıf öğrencilerimize eğitim hayatları boyunca başarılarla dolu günler geçirmelerini diliyorum. Biz Burdur Bahçeşehir Koleji ailesi olarak, kaliteli eğitimi öğrencilerimizle buluşturmak için tüm gayretimizi göstereceğiz. Yeni eğitim-öğretim döneminde tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER