Burdur Haber, Son Dakika, En Son Haberler

BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDE İLK GÜN HEYECANI

Burdur Bahçeşehir Koleji yeni eğitim ve öğretim dönemine başladı. 1000 e yakın öğrencisi ile yeni eğitim ve öğretim dönemine bugün merhaba diyen Burdur Bahçeşehir Koleji Bilgisayar, Robotik, Fen ve İnovasyon laboratuvarları, kapalı spor salonu ve yüzme havuzu gibi ilanları öğrencilerine sunuyor. Burdur Bahçeşehir Koleji sabah düzenlenen törenin açılış konuşması Bahçeşehir koordinatör müdür Ersin Kaplan ve […]

BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDE İLK GÜN HEYECANI
09 Eylül 2019 - 10:09 'de eklendi.

Burdur Bahçeşehir Koleji yeni eğitim ve öğretim dönemine başladı.

1000 e yakın öğrencisi ile yeni eğitim ve öğretim dönemine bugün merhaba diyen Burdur Bahçeşehir Koleji Bilgisayar, Robotik, Fen ve İnovasyon laboratuvarları, kapalı spor salonu ve yüzme havuzu gibi ilanları öğrencilerine sunuyor.

Burdur Bahçeşehir Koleji sabah düzenlenen törenin açılış konuşması Bahçeşehir koordinatör müdür Ersin Kaplan ve 1/C sınıf öğretmeni Necmettin Çakır tarafından gerçekleştirildi Okul yöneticileri ve öğretmenler anaokuluna ve ilköğretim birinci sınıfa başlayan öğrencilerin heyecanını paylaştı.

Yeni bir okulla yeni eğitim ve öğretim dönemine başlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Burdur Bahçeşehir Koordinatör Müdürü Ersin Kaplan, “Bahçeşehir Koleji olarak yeni eğitim ve öğretim dönemine başlıyoruz. Güzel bir eğitim öğretim yılı olmasını diliyorum ” dedi.

2019-2020 eğitim öğretim yılı yoğun çalışmalarla geçecek bir yıl olacağına vurgu yapan Öğretmen Necmettin Çakır çağdaş eğitime dikkat çekti.Çakır” Öğrencilerimizin başarısı için hafta içi ve hafta sonu etüt programlarımız ile öğrencilerimizi destekleyeceğiz. Bunun yanında sanat ve spor dallarında da çok iddialı bir şekilde hizmet vermeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

Öğrencilerin şiir, keman ve piyano gösterileriyle renklenen tören bahçeşehir şarkısı ile son buldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER