Burdur Haber, Son Dakika, En Son Haberler

ŞEHİDE SON GÖREV

Hakkari’de PKK’lı teröristlerin hain saldırısında şehit düşen Piyade Uzman Onbaşı Hüseyin Mertoğlu’nun (27) cenazesi, memleketi Burdur’un Çeltikçi ilçesinde düzenlenen törenle toprağa verildi. Siyaset ve protokolün tam kadro katıldığı şehit cenazesine binlerce vatandaş da eşlik etti. Hakkari’de PKK’lı teröristlerin askeri araca düzenlediği saldırıda şehit düşen Piyade Uzman Onbaşı Hüseyin Mertoğlu’nun cenaze törenine binlerce vatandaş katıldı. Bağsaray […]

ŞEHİDE SON GÖREV
10 Temmuz 2019 - 18:45 'de eklendi.

Hakkari’de PKK’lı teröristlerin hain saldırısında şehit düşen Piyade Uzman Onbaşı Hüseyin Mertoğlu’nun (27) cenazesi, memleketi Burdur’un Çeltikçi ilçesinde düzenlenen törenle toprağa verildi. Siyaset ve protokolün tam kadro katıldığı şehit cenazesine binlerce vatandaş da eşlik etti.


Hakkari’de PKK’lı teröristlerin askeri araca düzenlediği saldırıda şehit düşen Piyade Uzman Onbaşı Hüseyin Mertoğlu’nun cenaze törenine binlerce vatandaş katıldı. Bağsaray Köy Meydanında çok sayıda vatandaşın katılımıyla kılınan cenaze namazı sonrası omuzlarda taşınarak defnedilen Şehit Hüseyin Mertoğlu’nun ailesinin feryadı acıları bir kat daha arttırdı. Anne Ayşe Mertoğlu’nun, ”Ben bu acıya nasıl dayanacağım” diyerek ağlaması; 16 yaşındaki kız kardeşi Ümmü Mertoğlu’nun da ”abim, abim” diyerek gözyaşı dökmesi yürekleri dağladı.

Bomba15

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER